Nedělní ohlášky

Nedělní ohlášky

10. březen 2019, 1. neděle postní

 

Dnes slavíme 1. neděli postní

 

 

Na středu připadá Výroční den zvolení papeže Františka

 

 

Příští neděli 17. března bude 2. neděle postní

 

 

  • V pondělí 11. března bude náboženství pro IV. třídu ve 13:35, pro VI. třídu ve 14:15 hod.
  • Ve čtvrtek v Tasovicích se bude konat vikariátní setkání kněží, v 9:00 hod. bude mše svatá a potom setkání kněží v klášterním sále. Obracím se na vás s velkou prosbou o pomoc a také moc prosím o nějaké koláče.
  • Prosím všechny, kdo může ve čtvrtek na 18:00 hod, abychom se sešli v klášteře a připravili prostory na svatoklementskou pouť.
  • V sobotu 16. března budeme prožívat pekařskou pouť. V 15. hodin jste zváni na zpívanou křížovou cestu, po které bude následovat slavnostní mše svatá v 16:00 hod., kterou bude celebrovat P. Marian z louckého kláštera. Při této příležitosti se obracím na vás všechny o pomoc, ale také na mládež, abyste nám pomohli a zapojili se do přípravy  a také se účastnili oslavy v klášterním i obecném sálu. Spojme síly, abychom krásně prožili tuto svatoklementskou pouť.
  • Všem, kdo v tomto týdnu budou slavit svátek, narozeniny, výročí, přejeme, ať vám Pán žehná a obdarovává svými dary.

 

Každé pondělí budou katecheze pro dospělé, které budou v Tasovicích každé pondělí po večerní mši svaté, která je v 18:00 hod. Po mši se sejdeme v klášterním sálu. Budeme dál probírat katechismus a i jiná témata, která vás zajímají. 

V neděli jsou mše svaté jako obvykle.

Úmysly na mše svaté v budoucím týdnu naleznete ZDE