Redemptoristé z provincií St. Clemens, Indonézie a Západní Afriky navštívili Tasovice

Prázdninové

Prázdninové "chaloupky" pro děti z tasovické farnosti

Leave review
Setkání dětí z tasovické farnosti o prázdninách na chaloupkách.
Mezinárodní svatoklementská pěší pouť

Svatoklementská mezinárodní pěší pouť
Pouť dětí znojemského děkanátu do Tasovic a Dyje

Leave review
Děti z části znojemského děkanátu dnes 21.6.2019 navštívili rodiště sv. Kle...

V sobotu 10.8.2019 navštívili spolubratři z různých provincií klášter redemptoristů v Tasovicích. Chtěli především vidět místo narození svatého Klementa Hofbauera. Společně jsme si prohlídli kostel, kapli sv. Klementa, místo, kde se narodil. Také jsme se šli podívat do farního kostela na místo, kde byl svatý Klement pokřtěn.

V bratrském rozhovoru jsme si v klášteře popovídali o svých provinciích a podmínkách, ve kterých pracujeme. Mohli jsme přivítat na návštěvě Tasovic redemptoristu z Indonézie P. Marselina Silviandre Ta, P. Gerda Stürmera z Německa a P. Justina Bada z viceprovincie Západní Afrika.

Věříme, že na přímluvu svatého Klementa se více a více obnoví misie v Evropě, a z našeho pohledu - hlavně v Čechách a na Moravě, v místě jeho narození.