26. listopadu 2023 - Slavnost Ježíše Krista Krále

• Dnes slavíme poslední neděli liturgického roku - Slavnost Ježíše Krista Krále
  • Ve čtvrtek 30. listopadu je Svátek sv. Ondřeje, apoštola
  • Příští neděle 30. července bude 17. neděle v mezidobí

• Všem moc děkujeme za úklid a květinovou výzdobu našich kostelů.
  • Děkujeme všem, kteří se účastnili pracovní brigády v klášteře, jsme vám moc vděční, vždyť bez vaší pomoci a obětavé práci bychom toho moc neudělali. Všem Pán Bůh zaplať.
  • Děkujeme všem, kteří se přihlásili na přípravu na biřmování a za první setkání s vámi. Další setkání bude po vzájemné domluvě.
  • Je nový kalendář na první pololetí příštího roku na úmysly mší svatých. Zapište si, prosíme, vaše úmysly mší svatých co nejdříve.
  • V sobotu 9.12.2023 v 16. hodin v kostele sv. Klementa bude Adventní koncert. Prosím, udělejte si čas a přijďte. Všichni jste srdečně zváni.
  • Za nemocnými bude o. Jan chodit 8. prosince. Zároveň prosí, aby se mladí připojili k adventnímu úklidu kostela.