3. prosince 2023 - 1. neděle adventní

• Dnes začínáme adventní dobu, máme 1. neděli adventní. Prožívejme advent s vnitřní usebraností a touhou po Ježíši Kristu
  • Ve středu 6. prosince je Památka sv. Mikuláše, biskupa
  • Ve čtvrtek 7. prosince je Památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve
  • V pátek 8. prosince je Slavnost Panny Marie počaté bez poskvrny prvotního hříchu, je to doporučený svátek
  • Příští neděle 10. prosince bude 2. neděle adventní
  • Všem moc děkujeme za úklid a květinovou výzdobu našich kostelů.
  • Výuka náboženství v tomto týdnu se bude konat následovně:
    • 1. - 2. třída v úterý ve 12:30, 3. -4. třída bude mít náboženství ve čtvrtek ve 13:00 hod., Jakub a Štěpánek budou mít ve čtvrtek v 16:00 hod., 5. - 6. třída v úterý ve 14:30, třídy 7. 8. a 9. budou mít náboženství podle domluveného času.
  • Prosím mládež, abychom se společně domluvili, kolik bude potřeba stromků do kostela k vánocům
  • V pátek O. Jan navštíví nemocné
  • Je nový kalendář na první pololetí příštího roku na úmysly mší svatých. Zapište si, prosíme, vaše úmysly mší svatých co nejdříve.
  • V sobotu 9.12.2023 v 16. hodin v kostele sv. Klementa bude Adventní koncert. Prosím, udělejte si čas a přijďte. V neděli 10. prosince v 16:00 hodin v Dyji bude v kostele koncert hudební školy Yamaha. Všichni jste srdečně zváni.
  • Příští neděli O. Jan prosí všechny děti na mši svatou do Tasovic na 11. hodinu. Bude to mše sv. se sv. Mikulášem.