Neděle 17. února 2024 - 5. neděle postní

• Dnes prožíváme 5. neděli postní
  • V úterý 19. března je Slavnost sv. Josefa
  • Příští neděli bude 5. neděle postní. Mše svaté budou v 8:00 v Krhovicích, v 9:30 v Hodonicích a v 11:00 hod. v Tasovicích
  • ​V pátek jste zváni na křížovou cestu, která se bude konat v 16:45 přede mší svatou v Tasovicích
  • Všem moc děkujeme za úklid kostela a vaši obětavou práci, zvláště za veškeré přípravy k pouti k sv. Klementovi. Děkuji paní Votavové za uvaření obědů a večeří, děkuji všem za pomoc při této události i vinařům za dodání vína. Ať vás odmění sám Bůh za každé dobro.

• Výuka náboženství se bude konat následovně:
    • 1. - 2. třída v úterý nebude mít náboženství
    • 3. - 4. třída ve čtvrtek ve 13:00
    • 5. - 6. třída v úterý ve 14:30
    • 7. třída v pondělí ve 14:45
    • 8.  - 9. třída ve čtvrtek v 19:00 hod.

• V sobotu 23. března bude zpověď před velikonočními svátky, budou pozváni kněží z jiných farností. Zpověď začneme v 10:30 a budeme zpovídat do 11:30
  • Přejeme vám požehnaný postní týden, ať vám Pán žehná.