První svaté přijímání v Tasovicích

Další události

Prázdný hrob

Farní misie „ad intra“ ve farnosti Březnice u Příbrami

Leave review
Misie Březnice 2024
Číst více
Prázdný hrob

Prázdný hrob

Leave review
Prázdný hrob - tichý svědek Ježíšova zmrtvýchvstání
Číst více
Bílá sobota - Ježíš po své smrti sestupuje do podsvětí

Bílá sobota - Ježíš po své smrti sestupuje do podsvětí

Leave review
Ježíš sestupuje po své smrti do podsvětí a vysvobozuje ze stínu smrti duše ...
Číst více

V neděli 26. května 2024 jsme v kostele sv. Klementa v Tasovicích mohli prožít ve farním společenství slavnost 1. svatého přijímání. Šest dětí z Tasovic, Hodonic i Krhovic poprvé do svého srdce přijali eucharistického Ježíše.

Při mši svaté zpívala i schola dětí z Tasovic a Hodonic. Zahrňme svou modlitbou zvláště děti, které poprvé přijaly Krista, aby zůstaly Bohu věrné a rostly v poznání Boží lásky ve svém životě.Na fotogalerii přejdete kliknutím na fotografii