Farní den u kláštera redemptoristů v Tasovicích

V sobotu 22.6.2024 se u kláštera redemptoristů a na klášterní zahradě uskutečnil farní den. Nejenom farníci z Tasovic, Hodonic a Krhovic, ale také všichni lidé dobré vůle i s dětmi měli možnost účastnit se zajímavého programu. Jeho součástí byli:

MUŽÁCI Z HODONIC

SOUSEDÉ Z HODONIC,

TASOVICKÁ SCHOLIČKA

MS TASOVJÁCI

KLUCI A TÁTOVÉ

HOSTÉ:

ZÁMECKÁ KAPELA – HUD. VYSTOUPENÍ KLIENTŮ Z BŘEŽAN

HUMOR – HUDEBNÍ MORAVSKÁ RODINA

Na farním dni nechybělo občerstvení, víno místních vinařů, opékání kýty, jízda na koni a další atrakce.

Děti si také mohly u různých stánků vyrábět různé umělecké předměty a vyzkoušet si své dovednosti. Program zastřešoval svou účastí také pan starosta Petr Vašina za obec Tasovice, a P. Jan Sokulski se svým týmem za farnost Tasovice.

Zvláštní poděkování patří Evičce Pokorné, která celou akci měla na starosti po organizační stránce a také všem, kteří se jakkoli podíleli na vytvoření úžasné atmosféry. Samozřejmě poděkování patří našemu milosrdnému Bohu, který nám dopřál krásné počasí.​

Na fotogalerii přejdete kliknutím na fotografii

foto Františe Šimík a Jitka Pavlačková