10. dubna 2022, Květná neděle

Dnes slavíme Květnou neděli. Touto nedělí začínáme Svatý týden.

Příští neděle 17. dubna budeme prožívat Slavnost Zmrtvýchvstání Páně.

• Pán Bůh zaplať všem za úklid a výzdobu kostelů
  • V tomto týdnu výuka náboženství nebude
  • Ve středu prosíme mládež na 15:00 hod., abychom připravili kostel na Velikonoční triduum. Předem moc děkujeme.

Obřady Velikonočního tridua:

Ve čtvrtek 14. dubna začínáme Velikonoční triduum. Mše svatá na památku Večeře Páně bude v 18:00 hod. v Tasovicích

Na Velký pátek se sejdeme v 8:00 ho. v kostele sv. Klementa na ranní chvály a odpoledne v 15:00 bude Křížová cesta a po ní korunka k Božímu milosrdenství. Velkopáteční obřady budou v 18:00 hod. Páteční den je také dnem přísného postu.

Na Bílou sobotu v 8:00 hod. budou ranní chvály v kostele sv. Klementa a Velikonoční Vigilii začneme v 19:30

Mše svaté v neděli budou v 8:00 v Krhovicích,  v 9:30 v Hodonicích, v 11:00 v Tasovicích, v 11:00 v Dyji.